Loading...

Vernostný program Bioderma

Home / novinky / Vernostný program Bioderma

Zbierajte bločky z nákupov Bioderma produktov v minimálnej hodnote 59 € a získajte produkt zadarmo.

AKO NA TO?

 

Nakúpte Bioderma produkty v hodnote aspoň 59 € počas 6 mesiacov, a to v rovnakej lekárni. Požiadajte v lekárni o Bioderma vernostnú kartičku.

Odkladajte si bločky. Keď dosiahnete hranicu 59 €, odovzdajte kartičku a bločky v danej lekárni.

Vyplňte formulár na kartičke a vyberte si svoj produkt zadarmo zo zadnej strany kartičky. Vydajú vám ho priamo v lekárni.

 

Vernostný program platí aj pre nákupy zvýhodnených a akciových Bioderma produktov. Hodnota nákupov musí dosiahnuť hranicu 59 €, ale nezáleží na tom, či ide o klasický produkt, produkt v akcii alebo zvýhodnený balíček.

PODMIENKY

  • Do vernostného programu sa môže zapojiť osoba staršia ako 16 rokov, ktorá uskutoční nižšie uvedené nákupy.
  • Účtovné doklady o uskutočnení jednotlivých nákupov Bioderma produktov je potrebné si starostlivo uschovať. Nákupy je potrebné uskutočniť počas 6 kalendárnych mesiacov od prvého nákupu.
  • Za nákup Bioderma produktov v celkovej hodnote minimálne 59 € máte nárok na výber jedného z Bioderma produktov, ktoré sú uvedené na vernostnej kartičke, zadarmo.
  • Po dosiahnutí stanovenej celkovej hodnoty nákupu vyplnenú vernostnú kartičku odovzdajte v danej lekárni. Je potrebné vyplniť všetky osobné údaje uvedené na kartičke a súhlasiť s členstvom vo vernostnom programe a spracovaním daných osobných údajov za účelom realizácie vernostného programu, a to po dobu vášho členstva v ňom, resp. do odvolania vášho súhlasu so spracovaním osobných údajov.
  • Vami zvolený produkt vám vydajú priamo v lekárni po odovzdaní vernostnej kartičky a účtovných dokladov za nákupy. Pokiaľ sa vami zvolený produkt v lekárni v danom momente nenachádza, lekáreň vám ho objedná a vyzdvihnete si ho neskôr alebo si vyberiete iný Bioderma produkt v podobnej cenovej hladine.
  • Usporiadateľ akcie je oprávnený tento vernostný program zo závažných dôvodov zrušiť alebo zmeniť.

VYBRAŤ SI MÔŽETE Z TÝCHTO PRODUKTOV

Sensibio H2O
250 ml

Sensibio Gel moussant
200 ml

Sébium H2O
250 ml

Sébium Gel moussant
200 ml

Atoderm Sprchový olej
200 ml

Atoderm Mlieko
200 ml

ABCDerm Gel moussant
200 ml

Hydrabio Gel-Crème
40 ml

Zdielať: